Restauracja Ogrodowa Wadowice

Jesteś tutaj:>> Ogrodowa Cafe>> O nas
Witamy na stronie Ogrodowa Bar & Cafe.

opis niedostepny

Lokal położony jest w zielonym centrum Wadowic- przy Placu Solidarności . Kilka kroków dzieli Państwa od miejsc niezwykłych- Domu Jana Pawła II, Bazyliki oraz wadowickiego Rynku.

Naszym atutem są smaczne potrawy przygotowywane według tradycyjnych receptur. Oferujemy Państwu szeroki wybór dań z grilla, świeże sałatki, desery oraz Oryginalne Kremówki Papieskie . Gorąco polecamy prawdziwą  włoską pizzę. Wypiekamy ją w piecu opalanym drewnem, co zapewnia jej niepowtarzalny smak i aromat a dodatkowo stwarza niezwykłą atmosferę w naszym lokalu.

Ogrodowa Bar & Cafe to idealne miejsce na poranną kawę, lunch oraz wieczorne spotkanie w gronie przyjaciół. Na dwóch ekranach mogą Państwo obejrzeć mecz ulubionej drużyny . Od wczesnej wiosny do późnej jesieni zapraszamy do tonącego w kwiatach i zieleni ogródka. Najmłodszym bywalcom umilamy czas w kąciku zabaw i oferujemy specjalne menu.

Dzięki Ogrodowa Hot Spot możecie Państwo bezpłatnie cieszyć się bezprzewodowym dostępem do Internetu delektując się filiżanką aromatycznej kawy.

Serdecznie zapraszamy grupy zorganizowane oraz pielgrzymów , nasz lokal położony jest
w odległości zaledwie 5 minut od dworca kolejowego oraz PKS. Oferujemy tanie i smaczne obiady dla pielgrzymów i grup zorganizowanych w Wadowicach.


Jeżeli cenią Państwo spokój oraz przyjazną atmosferę miejsca, zapraszamy do naszego lokalu.

 


opis niedostepny
opis niedostepny
Projekt i program Interhead.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.
Rozumiem i akceptuję.