LOOKIER

LOOKIERTrzech przyjaciół z Nowego Targu - tworzą własną muzykę, w której podstawą jest pasja, wrażliwość i talent. Wokalista Rafał Żur od najmłodszych lat związany ze sceną, jego głos można usłyszeć w licznych produkcjach reklamowych dla rozgłośni radiowych i telewizyjnych. Otwarty na kontakt z publicznością zawsze chce przekazać jak największą dawkę pozytywnej energii. Tomek Basiuk, instrumenty klawiszowe - od dziecka zafascynowany grą na fortepianie zaczynał od muzyki klasycznej. Współpracował m.in. z Marcinem Pospieszalskim i Natalia Niemen. Konrad Basiuk, gitara basowa - już w dzieciństwie brał lekcje gry na tym instrumencie, potem rozpoczął naukę na kontrabasie, a swoje zainteresowania skierował w stronę muzyki jazzowej. Współpracował m.in. z Piotrem Baronem i Joachimem Menclem. Dzięki mieszance trzech różnych osobowości, ich muzyka ma oryginalny smak - słodki i jednocześnie orzeźwiający - jak mówią sami muzycy po prostu "brzmi jak ... Lookier".
Choć pogoda nie zachęcała na trzeci z kolei czwartkowy koncert w Ogrodowej przyszło kilkadziesiąt osób Choć pogoda nie zachęcała trzeci z kolei czwartkowy koncert w Ogrodowej przyszło kilkadziesiąt osób
Projekt i program Interhead.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.
Rozumiem i akceptuję.